Produkcja filmowa


Studio Zientar oferuje produkcje filmowe różnego rodzaju. Głównym atutem są fabularne produkcje reklam wideo. Posiadamy profesjonalny sprzęt do rejestracji obrazu, wysokiej jakości statywy, stabilizatory, oświetlenie, niezbędne oprogramowanie, wiedzę oraz doświadczenie. Dziś, w dobie cyfryzacji produkcje filmowe nabrały nieco innego charakteru.

Scenariusz w przypadku zleceń komercyjnych oraz indywidualnych to podstawa do działania. Chętnie pomagamy w jego ułożeniu przed produkcją.
Rejestrujemy obraz w jakości 4K. Wewnętrzny oraz zewnętrzny stabilizator odpowiada za płynność ruchów kamerą co pozwala nam wykonać płynne ujęcia dynamiczne.
Do statycznych ujęć posiadamy statywy z głowicą olejową, co pozwala na płynne przesunięcia kadru.
Światło odgrywa bardzo ważną rolę w wyglądzie obrazu. Podczas filmowania często spotykamy się ze słabym oświetleniem, dlatego jesteśmy na to przygotowani. Dzięki oświetleniu LED, możemy dowolnie dostosować światło do potrzeb produkcji.
Montaż produkcji to finalny etap realizacji. Jego poziom zależy od wymagań produkcji. Zdajemy sobie sprawę, że aby materiał był dobry, musi być dynamiczny oraz dobrze zsynchronizowany. 

Nie tylko z ziemi rejestrujemy obraz w 4K. Produkcje z powietrza nie są dla nas żadnym problemem. Wystarczy chociaż kilka migawek, by film stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla odbiorcy. Nasz operator posiada niezbędną licencję na latanie UAVO (świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego) wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, ubezpieczenie OC oraz doświadczenie. Jest to gwarancją bezpieczeństwa oraz jakości.